Użyteczne, prędkie i niezniszczalne wehikuły. Auta niepospolite, małe, mające wprost opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o wielkiej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, by podnieść uciechę dzisiejszego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w aktualnych czasach samochody elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu i pozostawić do ładowania. Jednak te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie auta mogą zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – pustego pola, albowiem po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również nowatorskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie maszyny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o latających samochodach, w których głośniki i subwoofery to podstawa. To globalne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób oraz patentować takie samochody? To z pewnością byłoby imponujące doświadczenie dla miłośników aut oraz prostych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały rozmaite archaiczne auta.

produkty pioneer

Radioodtwarzacz DEH-1901UB

seria głośników TS-E

głośniki eliptyczne pioneer